Можливість реалізувати свою бізнес-ідею для жителів с.Стара Красношора

Дата: 07.06.2017 10:03

Протягом червня - липня 2017 року ЧМГО «Бізнес-центр» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Австрійської Агенції Розвитку проведе бізнес-тренінг з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів.

Навчання є компонентом проекту «Сприяння сталому розвитку сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Даний проект – це спільна ініціатива, спрямована на підтримку економічного розвитку у вибраних сільських/селищних громадах шляхом надання на конкурсній основі малих грантів для започаткування або розвитку підприємницької діяльності місцевого населення Чернівецької та Одеської областей

Протягом липня - серпня 2017 року буде проведено конкурс бізнес-грантів для представників 9 громад Чернівецької області, які планують реалізувати свої бізнес-ідеї у місцевих громадах.

Хто може стати учасником тренінгів:
мешканці 9 громад Чернівецької області, а саме:
• с. Іспас Вижницької ОТГ (Вижницький район)
• с. Стара Красношора Красноїльської ОТГ (Сторожинецький райн)
• с. Снячів Великокучурівської ОТГ (Сторожинецький район)
• с. Чепонос Рукшинської ОТГ (Хотинський район)
• c. Хряцька (Герцаївський район)
• с. Маршанець (Новоселицький район)
• с. Мошанець (Кельменецький район)
• м. Берегомет (Вижницький район)
• с. Суховерхів (Кіцманський район)

Мета тренінгу
Надати можливість учасникам виробити бізнес-ідею для розвитку бізнесу та покращити спроможність до розвитку бізнесу.
Допомогти бажаючим підготувати бізнес-плани для подання на конкурс бізнес-грантів ПРООН.
Надати інформацію щодо діяльності згідно вимог чинного законодавства (реєстраційні процедури, ведення бухгалтерського обліку, юридичні процедури), яка необхідна для ведення власної справи.
Підвищити поінформованість про маркетингові інструменти та способи розширення ринків збуту.

Умови та вартість участі
Участь у тренінгу– безкоштовна.
учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.
Не допускатимуться до участі в тренінгу особи, які вже брали участь в тренінгах з бізнес-планування, які організовувалися ПРООН, або учасники, які вже отримали бізнес-грант від ПРООН.
Кількість учасників – 25-30 осіб.
Де і коли
Чернівці : 1-2 липня та 8-9 липня 2017 р.

Як подати заявку:

Для участі в бізнес-тренінгу учасники мають заповнити до 23 червня 2017 року онлайн-анкету за посиланням:

Учасники будуть повідомлені по результати відбору до 29 червня 2017 р.

Контактна особа: Ольга Дмитрюк, менеджер проекту. Тел. 066 0625109 Чернівецька міська громадська організація «Бізнес-центр» вул. О.Кобилянскої, 20

Учасники, які будуть відібрані для участі в тренінгу, будуть проінформовані про місце та час початку тренінгів, а також інші організаційно-технічні питання до 29 червня 2017 р.

Проект фінансується Агентством розвитку Австрії.

Агентство розвитку Австрії надає підтримку країнам в Африці, Азії, Південно-Східній та Східній Європі, а також у Карибському басейні задля сталого розвитку. Федеральне міністерство у справах Європи, інтеграції та міжнародних відносин планує стратегії. Агентство розвитку Австрії (АРА), операційний відділ Австрійського співробітництва зпитань розвитку, впроваджує програми і проекти спільно з державними установами, громадськими організаціями та підприємствами.

Проект співфінансується та впроваджується ПРООН.

Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережою ООН в галузі розвитку, організацією, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН співпрацює з понад 170 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку.