Оголошення про оприлюдення проектів регуляторних актів

Дата: 18.04.2019 10:49

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що  18 квітня  2019 року на офіційному Веб-сайті  Красноїльської селищної ради в розділі “Регуляторна політика» розміщуємо проекти рішень  Красноїльської селищної  ради  «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік», « Про встановлення ставок та   пільг із сплати податку на нерухоме   майно, відмінне  від земельної ділянки   на 2020 рік», « Про встановлення ставок та   пільг із сплати  земельного податку   на 2020 рік».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань  приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проектів даних  рішень.

Поштова та електронна адреси розробників проектів рішень: Красноїльська селищна рада, вул. Штефан чел Маре, 157, смт.Красноїльськ, тел. 63-3-48; krasnoilskrada@ukr.net