Чернівецький районний сектор № 6 філії Державної установи «Цент пробації » у Чернівецькій області - інформує

Дата: 21.04.2022 12:17

У зв’язку із воєнним станом на території України, Чернівецький районний сектор № 6 філії Державної установи «Цент пробації » у Чернівецькій області працює у посиленому  режимі, здійснює ряд наглядових заходів щодо засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Наразі посилена соціально-виховна робота, а саме здійснюються індивідуально-профілактичні бесіди щодо правил поведінки суб’єктів пробації в умовах воєнного стану, зокрема:

• Роз’яснюються зміни міри відповідальності за злочини вчинені під час воєнного стану;
  • Ознайомлено з правилами поведінки під час повітряної тривоги;
  • Проінформовано про відповідальність за порушення умов комендантської години;
  • Ознайомлено суб’єктів пробації, що перебувають на обліку, з планом евакуації з приміщення в разі повітряної тривоги;
  • Проведено бесіду з клієнтами пробації щодо правил інформаційної безпеки для того, щоб не нашкодити нашим захисникам.

Крім того, було запропоновано долучатись до волонтерської діяльності, в межах можливості, яка діє на території району з метою популяризації милосердного ставлення до осіб, які знаходяться у важкому становищі та постраждали в наслідок війни.

Чернівецьким РС № 6 філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області і надалі проводитимуться заходи спрямовані на виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

• Ознайомлено з правилами поведінки під час повітряної тривоги;
  • Проінформовано про відповідальність за порушення умов комендантської години;