Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Дата: 02.10.2023 12:54

Красноїльська селищна рада Чернівецького району Чернівецької області

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі деревини дров’яної промислового використання твердолистяних та хвойних порід, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Україна, 59022, Красноїльська селищна рада, Чернівецької область, Чернівецького району, смт.  Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, 157, код за ЄДРПОУ: 04418127, орган місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних та хвойних порід за кодом ДК 021:2015:03410000-7-Деревина.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями (в порядку постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178) UA-2023-09-14-011808-а.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 260000.00 грн.(двісті шістдесям тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до методів затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в Україні від 18.02.2020 року № 275 (зі змінами). При визначені очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено аналіз ринку, розглянуто загальнодоступну інформацію, яка міститься у відкритих джерелах.

Розмір бюджетного призначення: 260.000.00 грн. (двісті шістдесят тисяч гривень 00 копійок) згідно з Рішенням про бюджет на 2023 рік.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: строк поставки товару — з моменту підписання договору по 20 жовтня 2023 року.

Продукція лісозаготівлі (деревина дров'яна промислового використання) повинна  відповідати ТУУ-00994207-005:2018, розмір дров по довжині 2-4 м  та в діаметрі від 5 см і більше.

Дрова повинні бути очищенні від сучків і гілок, висота сучків, що залишається не повинна перевищувати 30 мм. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори. Дрова повинні бути без гнилі та трухлявини.