Красноїльська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Дата: 02.10.2023 16:32
Кількість переглядів: 56

Відділ освіти Красноїльської  селищної ради  Чернівецького району  Чернівецької області

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі  розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі:  ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи  (Капуста свіжа качанна (03221410-3 Капуста качанна), Морква (03221112-4 Морква ), Цибуля  (03221113-1 Цибуля ),   Буряк столовий (03221111-7 Буряк), Лимони (03222210-8 Лимони), Апельсини (03222220-1 Апельсини), Банани (03222111-4 Банани ),  Яблука (03222321-9 Яблука ).

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичнихосіб, фізичнихосіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти Красноїльської селищної ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ 41216361 смт. Красноїльськ вул.. Штефана челМаре 157

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи  (Капуста свіжа качанна (03221410-3 Капуста качанна), Морква (03221112-4 Морква ), Цибуля  (03221113-1 Цибуля ),   Буряк столовий (03221111-7 Буряк), Лимони (03222210-8 Лимони), Апельсини (03222220-1 Апельсини), Банани (03222111-4 Банани ),  Яблука (03222321-9 Яблука ).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  відкриті торги з особливостями, Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 123200 грн.00коп.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін на аналогічні за технічними характеристиками товари, шляхом аналізу середніх цін та відповідає розміру бюджетного призначення Потреба визначена на підставі розрахунку бухгалтерії.

Якістьта кількість товару :

Продукція, що постачається в заклади освіти повинна відповідати вимогам ДСТУ, а також іншій нормативно-технічній документації. Кожна партія повинна супроводжуватись документами (товаро-транспортними накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку). 

Товар повинен бути придатним для приготування страв дитячого харчування.

В заклади освіти забороняється завозити недоброякісний товар або товар з терміном придатності, що минув. Водії та особи, що супроводжують продукти в дорозі і виконують вантажно-розвантажувальні роботи повинні мати медичну книжку з результатами проходження обов’язкових медичних оглядів, дійсних на дату постачання. Поставка товару має здійснюватись автотранспортом Учасника в заклади освіти за письмовими заявками замовника. У разі виникнення нагальної потреби, поставка продукції може бути змінена в залежності від реальних потреб у межах одного календарного дня від дати замовлення, за погодженням. Продукція повинна транспортуватися у спеціалізованому транспорті з  дотриманням вимог відповідного холодового режиму. Автотранспорт повинен проходити періодичну дезінфекцію у відповідності з вимогами чинного законодавства.

Умови поставки:виключно в обсягах, зазначених у заявках навчальних закладів, які підпорядковані Замовнику;поставка не пізніше одного робочого дня з моменту одержання відповідної заявки від закладів освіти, які підпорядковані Замовнику.

1. Товари повинні відповідати показникам якості безпеки, які встановлюються законодавством України та діючим стандартам  якості.

2. Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством.

3. Товар має постачатися з терміном придатності і  не менше 80% загального терміну зберігання. На етикетці повинна бути нанесена інформація, яка містить назву виробника, дату виготовлення, умови зберігання та терміни придатності до споживання.

4. Кожна партія товару має супроводжуватися документами, що підтверджують їх походження безпечність і якість, повинні відповідати вимогам державних стандартів. Документи повинні засвідчувати безпечність і якість продуктів, дату виготовлення на підприємстві, термін реалізації, умови зберігання.

Для підтвердження відповідності пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам стосовно предмету закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати  в складі своєї пропозиції наступні документи:

- копію Акту перевірки транспортного засобу, складеного за результатами планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами (без недоліків чи невідповідностей) з інформацією, що даний транспортний засіб може забезпечити належні температурні умови перевезення саме для цього виду харчового продукту;

- копію експлуатаційного дозволу  на виробничі потужності (якщо учасник не є виробником надати скан-копію експлуатаційного дозволу виробника, стосовно предмету закупівлі) та підтвердження про реєстрацію оператора ринку;

- скан-копію декларації виробника та/або сертифікат якості.

- експертні висновки (протоколи) лабораторних досліджень лабораторій, акредитованих відповідно до стандартів ISO/IEC 17025, ДСТУ ISO 17025, в т.ч. на показники мікробіологічної безпеки та показники якості згідно технічних регламентів виготовлення;

 

За якість та безпечність продукції постачальник відповідає до кінця терміну її використання. Замовник залишає за собою право у будь-який час відбирати зразки поставленої продукції для проведення досліджень на відповідність наданим документам щодо якості, складу та безпеки в спеціальних акредитованих на це лабораторіях. Вартість проведення досліджень сплачує постачальник. В разі встановлення невідповідності продукції заданим параметрам замовник залишає за собою право повернення продукції постачальнику та у подальшому  розірвання існуючого договору на постачання продукції.

Без наявності супровідних документів щодо якості та безпеки, а також маркування передбаченого чинним законодавством продукція не приймається. Товар, що постачається повинен мати необхідні сертифікати якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України

Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник замінить товар своїми силами і за свій рахунок протягом 8 годин.

Місце поставки:

-Красноїльський ліцей №1- вул. В.Александрі,1  смт.Красноїльськ;

-Красноїльський ліцей №3- вул.Дружби,22  смт.Красноїльськ;

-Красноїльська гімназія -вул.Дружби, 98   смт.Красноїльськ;

-Красноїльський ліцей Ільскі-вул..Штефан чел Маре,204  смт.Красноїльськ;

-Старокрасношорська гімназія-вул.Міцкевича,35 с.СтараКрасношора;

-Красноїльський ЗДО №1- вул.Дружби,181   смт.Красноїльськ;

-Красноїльський ЗДО №2- вул.. Штефан челМаре,135  смт.Красноїльськ;

-Старокрасношорський ДНЗ «Ромашка»-вул..Карпатська,3  с.СтараКрасношора.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь