Красноїльська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Дата: 10.10.2023 15:57
Кількість переглядів: 94

Відділ освіти Красноїльської  селищної ради  Чернівецького району  Чернівецької області

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі  розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі:  ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля -03212100-1 Картопля, Горох – 03212213-6 Горох сушений, Квасоля – 03212210-5 Бобові овочі сушені)

 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичнихосіб, фізичнихосіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти Красноїльської селищної ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ 41216361 смт. Красноїльськ вул.. Штефана челМаре 157

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля -03212100-1 Картопля, Горох – 03212213-6 Горох сушений, Квасоля – 03212210-5 Бобові овочі сушені)

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  відкриті торги з особливостями, UA-2023-10-10-011475-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 43830 грн.00коп.

Обґрунтуваннярозміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі сформований з урахуванням очікуваної вартості закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін на аналогічні за технічними характеристиками товари, шляхом аналізу середніх цін та відповідає розміру бюджетного призначення Потреба визначена на підставі розрахунку бухгалтерії.

Якістьта кількість товару :

№ з/п

Найменування товару

Одиниця виміру

Кіль-кість

Технічні, якісні характеристики товару

  1.  

Картопля

кг

2895

Картопля  повинна бути пізніх сортів для довгострокового зберігання, урожаю 2023 року. Бульби цілі, сухі, чисті, незабруднені, здорові, не пророслі, не зів’ялі, зрілі, в середині білого або жовтого кольору. Розміром не менше 55 мм в діаметрі.Не пошкоджені хворобами, гниллю та фітофторою, гризунами, не підморожені, не запарені, без ознак «задухи», не роздавлені, без наявності половинок і частин бульб. Наявність органічної та мінеральної домішок (солома, бадилля, каміння та ін.) не допускається. Якість товару повинна відповідати вимогам чинного законодавства. Товар не повинен містити генетично модифікованих організмів (ГМО). Товар поставляється в споживчій (транспортній) тарі, що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує цілісність товару, його товарний вигляд, а також якість та безпеку під час транспортування і зберігання.

  1.  

Горох

кг

330

Горох  -  без пошкоджень, форма та колір відповідають ботанічному сорту, без стороннього запаху та смаку. Не допускається наявність коренеплодів ушкоджених сільськогосподарськими шкідниками, зів’ялих, з ознаками гнилі та наявністю дефектів, які псують зовнішній вигляд продукції. Без ГМО.

Вологість не повинна перевищувати встановлених нормативним  документами параметрів, цілий або колотий, чистий без шкідників.

  1.  

Квасоля біла сушена

кг

120

гладка, суха, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками. Смак, запах властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Не допускається квасоля: зморщена, тьмяна, пошкоджена, заражена шкідниками.

Квасоля повинна бути  упакована у мішки або поліетиленові пакети,  розфасовка під замовлення. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці Якість товару  повинна відповідати встановленим нормативним  документам, що підтверджує якість товару.

 

 

Продукція, що постачається в заклади освіти повинна відповідати вимогам ДСТУ, а також іншій нормативно-технічній документації. Кожна партія повинна супроводжуватись документами (товаро-транспортними накладними, документами, які засвідчують якість та безпеку). 

Товар повинен бути придатним для приготування страв дитячого харчування.

В заклади освіти забороняється завозити недоброякісний товар або товар з терміном придатності, що минув. Водії та особи, що супроводжують продукти в дорозі і виконують вантажно-розвантажувальні роботи повинні мати медичну книжку з результатами проходження обов’язкових медичних оглядів, дійсних на дату постачання. Поставка товару має здійснюватись автотранспортом Учасника в заклади освіти за письмовими заявками замовника. У разі виникнення нагальної потреби, поставка продукції може бути змінена в залежності від реальних потреб у межах одного календарного дня від дати замовлення, за погодженням. Продукція повинна транспортуватися у спеціалізованому транспорті з  дотриманням вимог відповідного холодового режиму. Автотранспорт повинен проходити періодичну дезінфекцію у відповідності з вимогами чинного законодавства.

Умови поставки:виключно в обсягах, зазначених у заявках навчальних закладів, які підпорядковані Замовнику;поставка не пізніше одного робочого дня з моменту одержання відповідної заявки від закладів освіти, які підпорядковані Замовнику.

1. Товари повинні відповідати показникам якості безпеки, які встановлюються законодавством України та діючим стандартам  якості.

2. Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством.

3. Товар має постачатися з терміном придатності і  не менше 80% загального терміну зберігання. На етикетці повинна бути нанесена інформація, яка містить назву виробника, дату виготовлення, умови зберігання та терміни придатності до споживання.

4. Кожна партія товару має супроводжуватися документами, що підтверджують їх походження безпечність і якість, повинні відповідати вимогам державних стандартів. Документи повинні засвідчувати безпечність і якість продуктів, дату виготовлення на підприємстві, термін реалізації, умови зберігання.

Для підтвердження відповідності пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам стосовно предмету закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати  в складі своєї пропозиції наступні документи:

- копію Акту перевірки транспортного засобу, складеного за результатами планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами (без недоліків чи невідповідностей) з інформацією, що даний транспортний засіб може забезпечити належні температурні умови перевезення саме для цього виду харчового продукту;

- копію експлуатаційного дозволу  на виробничі потужності (якщо учасник не є виробником надати скан-копію експлуатаційного дозволу виробника, стосовно предмету закупівлі) та підтвердження про реєстрацію оператора ринку;

- скан-копію декларації виробника та/або сертифікат якості.

- експертні висновки (протоколи) лабораторних досліджень лабораторій, акредитованих відповідно до стандартів ISO/IEC 17025, ДСТУ ISO 17025, в т.ч. на показники мікробіологічної безпеки та показники якості згідно технічних регламентів виготовлення;

 

За якість та безпечність продукції постачальник відповідає до кінця терміну її використання. Замовник залишає за собою право у будь-який час відбирати зразки поставленої продукції для проведення досліджень на відповідність наданим документам щодо якості, складу та безпеки в спеціальних акредитованих на це лабораторіях. Вартість проведення досліджень сплачує постачальник. В разі встановлення невідповідності продукції заданим параметрам замовник залишає за собою право повернення продукції постачальнику та у подальшому  розірвання існуючого договору на постачання продукції.

Без наявності супровідних документів щодо якості та безпеки, а також маркування передбаченого чинним законодавством продукція не приймається. Товар, що постачається повинен мати необхідні сертифікати якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України

Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник замінить товар своїми силами і за свій рахунок протягом 8 годин.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь