Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Дата: 22.12.2023 14:20

Красноїльська селищна рада Чернівецького району Чернівецької області

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Нафти і дистилятів розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Україна, 59022, Красноїльська селищна рада, Чернівецького району Чернівецької області, смт.  Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, 157, код за ЄДРПОУ: 04418127, орган місцевого самоврядування.

Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  - Бензин А-95 (ДК 021:2015:09132000-3- «Бензин»), Дизельне паливо Energy ( ДК021:2015:09134200-9-Дизельне паливо)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями № UA-2023-12-22-010572-а.

Розмір бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений рішенням Виконавчого комітету Красноїльської селищної ради від 05 грудня 2023 року № 60 Про схвалення проекту рішення «Про бюджет Красноїльської селищної територіальної громади на 2024 рік».

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі: 440000.00 грн. (чотириста сорок тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована з врахуванням аналізу споживання Замовника (річного та місячного) бензину та дизельного палива за календарний рік (бюджетний період).  Розрахунок очікуваної вартості проводився, згідно моніторингу цін на АЗС на дату формування очікуваної вартості предмету закупівлі.

Технічні характеристики. Термін постачання – з дати укладання договору до 31.12.2024 року.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання бензину та дизельного палива. Обсяг споживання  календарного року становить 4500 л-Бензину та 4300-дизельного палива на 2024 р.

Якісні характеристики. Бензин повинен відповідати ДСТУ 7687:2015, Дизельне паливо-ДСТУ 7688:2015.