Красноїльська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Дата: 12.01.2024 14:50
Кількість переглядів: 66

Красноїльська селищна рада Чернівецького району Чернівецької області

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 року «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань, його категорія:Красноїльська селищна рада Чернівецького району Чернівецької області, 59022, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, смт. Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, 157.

Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): послуга з розподілу електричної енергії (код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 65310000-9 «Розподіл електричної енергії») .

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: закупівля без використання електронної системи. UA-2023-01-12-005314-а.

Розмір бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений рішенням Виконавчого комітету Красноїльської селищної ради від 05 грудня 2023 року № 60 Про схвалення проекту рішення «Про бюджет Красноїльської селищної територіальної громади на 2024 рік».

  Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі: 149 143.38 грн. з ПДВ (сто сорок дев’ять тисяч сто сорок три грн. тридцять вісім коп.)  Визначення очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювалося враховуючи аналіз отриманої/наданої послуги з розподілу електричної енергії  (річного та місячного) за календарний рік (бюджетний період) 2023 року.  

Нормативно – правове регулювання. Закупівля послуги з розподілу електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмету закупівлі регулюється та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» (надалі – Закон), Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312 (надалі – ПРРЕЕ), Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (надалі – Закон 922), Кодексом системи розподілу, затверджений постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018р. № 310 (надалі – КСР), Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375 (надалі – Порядок 375), Кодекс комерційного обліку, затвердженого постановою НКРЕКП № 311 від 14.03.2018р. та іншими нормативно – правовими актами. 

Загальні положення. Пунктом 78 статті 1 Закону визначено, що розподіл електричної енергії - транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії. Статтею 45 Закону передбачено, що розподіл електричної енергії здійснюється оператором системи розподілу. Діяльність з розподілу електричної енергії підлягає ліцензуванню відповідно до законодавства. Оператор системи розподілу надає послуги з розподілу електричної енергії на недискримінаційних засадах відповідно до цього Закону, кодексу систем розподілу та інших нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії. Підтвердженням належності провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії є відомості розміщені на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету у файлі Зведений перелік суб'єктів природних монополій, що діють в Україні.

Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470 визначено, що місце провадження господарської діяльності - територія (або частина території) адміністративно-територіальної одиниці, де розташована система розподілу електричної енергії, що перебуває у власності ліцензіата та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата.

Постановою НКРЕКП від 20.11.2018 року АТ «Чернівціобленерго»  видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території  області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності або господарському віданні (щодо державного або комунального майна) АТ «Чернівціобленерго», та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно з законодавством).

Обгрунтування технічних характеристик предмета закупівлі. Термін постачанняз 01.01.2024 року по31.12.2024 року.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг розподіленої електричної енергії. За одиницю виміру послуги залежить від кількості електричної енергії приймається кіловат-година кВт.год), яка дорівнює кількості енергії, розділеної по мережах оператора системи розподілу в один кіловат протягом однієї години. Обсяг необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єкту Замовника, та враховуючи обсяги розподіленої/спожитої електричної енергії переднього календарного року та становить 85000 кВтод. на 2024 р.

Ціна (тариф) на послугу з розподілу електричної енергії є регульованим та, встановлюються НКРЕКП.

Обгрунтування якісних характеристик предмету закупівлі. ОСР повинен дотримуватися затверджених Регулятором показників якості електропостачання, які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з розподілу електричної енергії та якості електричної енергії.

До якісних характеристик предмета закупівлі, зокрема, відносяться:

– Надійність (безперервність) електропостачання;

– Параметри якості електричної енергії, що розподіляється оператором системи розподілу;

– Показники комерційної якості послуг оператора системи розподілу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь