ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

09:41 12.04.2017

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

17:45 27.03.2017

Районне методичне об’єднання вчителів біології та хімії “Вчимося разом”

Нещодавно на базі Сторожинецького районного методичного кабінету відбулося районне методичне об єднання вчителів біології та хімії за темою: “Дискусійна зала. Педагог ХХІ століття, його професійна роль на уроках хімії та біології. Аналіз роботи з підручниками для 8-х класів з хімії та біології за новою програмою”. На заході були присутні учителя біології та хімії ЗНЗ Сторожинецького району, Чудейської, Красноїльської та Сторожинецької громад.

11:19 17.03.2017

Питання функціонування освітньої та медичної галузей району обговорено під час зустрічі голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша з головами об’єднаних територіальних громад Підгір’я

13 березня питання функціонування освітньої та медичної галузей району обговорено під час зустрічі голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша з головами об’єднаних територіальних громад Підгір’я.

10:47 17.03.2017

Набрав чинності закон щодо статусу сільського старости в об'єднаних громадах

11 березня 2017 року у офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)» (законопроект № 4742 ).

12:38 13.03.2017