Представники громад Чернівецької області відвідали Вінничину

Голова Красноїльської громади, Драгун Степан Дмитрович, 12-13 березня 2018 р. взяв участь у навчальному візиті на Вінничину, який відбувся за підтримки програми «U-LEAD з Європою» для  представників об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.

20:31 18.03.2018

До Красноїльської громади завітали гості зі Сходу (фоторепортаж)

11-15 вересня 2017 року за підтримки проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» Буковину відвідали з навчальним візитом «Міжнаціональна, міжрелігійна та міжкультурна толерантність як складова територіального розвитку Чернівецької області» представники Луганської та Донецької областей.

11:23 26.09.2017

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла!

В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

12:29 21.06.2017

Можливість реалізувати свою бізнес-ідею для жителів с.Стара Красношора

Протягом червня - липня 2017 року ЧМГО «Бізнес-центр» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Австрійської Агенції Розвитку проведе бізнес-тренінг з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів.

10:03 07.06.2017

Вимога часу для педагогів – інтеграція знань

Нещодавно на базі Чудейського дошкільного навчального закладу “Веселка” для вихователів дошкільних навчальних закладів району, Чудейської та Красноїльської ОТГ,   методкабінетом управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації  було організовано семінар на тему: “Інтегрований підхід до організації навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку”, в якому взяли участь 32 педагоги.

11:11 02.06.2017

В футбольному турнірі до Дня міста перемогла команда Красноїльська (фотозвіт)

До дня міста в Сторожинці проводився Міжнародний турнір з футболу, в якому взяли участь команди ДЮСШ “Колос” Великого Кучурова, Заставни, Кельменців, Сторожинця, команда Красноїльська та команда з Радівців (Румунія).

11:05 02.06.2017

З 1 червня у Чернівецькій області обмежено рух великовагових транспортних засобів

З метою створення умов для безпечного руху транспорту на дорогах Чернівецької області, недопущення руйнування покриття автомобільних доріг загального користування Чернівецької області у період підвищення температури повітря понад 28 градусів С і більше. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

11:00 02.06.2017